Про компанію

Про компанію

Торгова марка "Kari-San" відома в Україні як виробник якісної постільної білизни, ковдр, покривал, наматрасників та дитячих комплектів. Різноманітність дизайнів в поєднанні з теплотою і актуальністю пошиття - ось що відрізняє текстильні вироби "Kari-San". Натуральні тканини, використання новітніх технологій, постійне вдосконалення виробів гарантує довговічність і комфорт у використанні нашої продукції, а також солодкий сон і повноцінний відпочинок. Продукція має хорошу і оригінальну упаковку, тому її купують в подарунок на Новий Рік, День народження, весілля. Нашими покупцям є санаторії, готелі і дитячі садки. Головна мета ТМ "Kari-San" - виробляти якісну продукцію, яка повністю відповідає стандартам і при цьому дотримуватися розумного співвідношення ціни і якості.

aboutus-images
aboutus-images
aboutus-images

Відмінне самопочуття, гарний настрій і висока працездатність - все це може подарувати постільна білизна ТМ "Kari-San". Завдяки використанню новітніх технологій, а також величезної любові до своєї справи, наша продукція заслужено користується великим попитом у покупців. Якісні постільні комплекти, ковдри та наматрацники перетворять будь-яку спальню в затишне світ.


Що робить постільну білизну ТМ "Kari-San" популярною??

  • високу якість, безпеку та екологічність
  • стильний дизайн і різноманітність кольорів
  • оптимальне співвідношення ціна-якість

Ми завжди стежимо за останніми модними тенденціями, йдучи в ногу з часом. Основним кредо ТМ "Kari-San" є турбота про покупця. Відомо, що тривалість життя людини безпосередньо залежить від його вміння добре відпочивати і розслаблятися. Але, щоб набратися за ніч сил і відновити втрачену енергію, кожна дрібниця має значення. І однією з таких важливих дрібниць є постільний комплект від "Kari-San". Наше постільна білизна не залишить Вас байдужими. Стильне поєднання кольорів і гармонія відтінків створять неповторні емоції. Для його виготовлення використовуються тільки бавовняні тканини - екологічно чисті, легкі в догляді, практичні і привабливі. Спати під такою білизною - просто задоволення! Комфортне і красиву білизну стане відмінним подарунком для колег, рідних і друзів!