Повернення товару

Повернення товару

Шановні покупці, з метою запобігання виникнення питань при поверненні і обміні нашої продукції, рекомендуємо Вам ознайомитися з Правилами повернення і обміну товару в нашому інтернет-магазині.

У своїй роботі ми керуємося чинним законом України «Про захист прав споживача» №316-IV від 01.12.2005 року. Продукція, придбана в нашому інтернет-магазині, підлягає поверненню та обміну в наступних випадках:

Товар належної якості і знаходиться в тому вигляді, в якому був доставлений споживачеві - товар не був у споживанні, збережено його товарний вигляд та немає пошкоджень його заводська упаковка.

Зверніть увагу, що відповідно до закону України« Про захист прав споживача »№316-IV від 01.12.2005 року, а також постанови Кабінету Міністрів від 19.03.1994р. №172, деякі вироби належної якості обміну та поверненню не підлягають. До таких виробів, в тому числі відносяться постільна білизна та рушники.

Ми обміняємо куплений товар або повернемо гроші в таких випадках:

 1. Заводський брак.

  На жаль, від браку ніхто не застрахований. Він може зустрічатися як в бюджетних, так і в дорогих виробах. Якщо ви виявили брак, відразу повідомте нам і не користуйтеся цим виробом. При наявності ідентичного, ми обміняємо бракований товар без зайвих питань протягом декількох днів або повернемо гроші, якщо такого товару не виявиться на складі

  Відповідно до закону «Про захист прав споживача», оплатити доставку товару повинен одержувач. Але в разі браку ми візьмемо на себе витрати з доставки товару в одну сторону.

 2.     
 3. Помилка з нашого боку

  Всі ми живі люди, яким властиво помилятися. Тому якщо ви отримали товар відмінний від замовленого, відразу повідомте нам. Велике прохання не розкривати упаковку і не користуватися таким виробом.

  В такому випадку, ми обміняємо або повернемо гроші. Всі витрати за пересилку в цьому випадку візьмемо на себе.

Просимо звернути увагу! Згідно Закону України «Про захист прав споживача» №316-IV від 01.12.2005 року, якщо ви хочете повернути або обміняти товар, який ви замовили і, при цьому, товар відповідає заявленій якості і комплектації, ви повинні сплатити всі витрати, пов'язані з пересилкою товару в обидва боки.