Статьи

Постільна білизна на подарунок - гарна ідея

12.05.2020

Купити комплект постільної білизни на подарунок - краще, ніж купувати статуетки або інші речі, які будуть просто стояти. Адже хороший подарунок - той, який несе практичну користь.

Кому підійде такий подарунок як постільна білизна

Люди різного віку будуть раді такому презенту, головне - вгадати з покупкою. Врахуйте при виборі наступне: особливості характеру людини, якій призначений подарунок, розміри, матеріали і дизайн виробів.

Щоб купити постільна білизна в подарунок для дитини, дізнайтеся, чим вона захоплюється, які мультики дивиться, що грає. Цікаво оформлена і дихаюча постільна білизна порадує дитину і подарує їй міцний сон.

Якщо вибираєте подарунок для чоловіка, зверніть увагу на сині, сірі або чорні відтінки, а також на лінії або орнаменти в дизайні.

Жінкам сподобаються зображення неба, птахів, рослин. Ефектно виглядають комплекти з квітами. Ромашки, тюльпани, троянди - для кожної жінки знайдеться свій варіант.

Дарувати постільну білизна на весілля - традиція. Такий подарунок можна купити як на саме весілля, так і на "ситцеву" або "лляну" річницю.

Подарунковий набір постільної білизни для людей старшого віку вибирають однотонним або з непомітним малюнком. М'яку білизну можна купити в подарунок на ювілей.

Матеріали і розміри

Якісна постільна білизна шиють з натуральних тканин або тканини, що складається з суміші натуральних і синтетичних волокон. Льон, бавовна, ранфорс, бязь голд, сатин - найпоширеніші варіанти. Жодна тканина не парить, дозволяє тілу дихати, не провокує розвиток алергії.

Довговічність виробів залежить і від пошиття. Практична постільна білизна з подвійними швами, захованими і обробленими краями виробів, прослужить кілька років.

Перед тим, як купити подарунок, визначтеся з розмірами комплекту:

  • полуторний;

  • двоспальний;

  • двоспальний євро;

  • сімейний (2 підковдри полуторного розміру).

Як купити гарну постільну білизну правильного кольору

Психологами доведено, що кольори впливають на емоційний стан людини. Бажаючи купити вироби відтінку, який заспокоїть і розслабить, зверніть увагу на наступну палітру кольорів:

  • Білий.

  • Тілесний.

  • Рожевий.

  • Блакитний (небесний).

  • Фіолетовий.

  • Зелений.

Ніжна постільна підійде натурам зі спокійним характером. Жовті, червоні і помаранчеві відтінки розбурхують, пробуджують енергію. Такі комплекти дарують активним людям. Постільна білизна молодятам вибирають білого кольору, який символізує чистоту, радість і світле майбутнє.

Постільна білизна компанії ТМ "Kari-San"

Ми допоможемо купити гарну постільну білизну в подарунок на день народження, весілля та інші події. Доставляємо продукцію по території України.